Kadra

Jakub Kukuła (właściciel)

Instruktor Fitness B-Lizenz (Niemcy). Licencjonowany trener i sędzia Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Od lat związany zawodowo i prywatnie z kulturystyką. Zdobywca pierwszego miejsca - Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce w 2011 roku w kategorii 90+. Współpracuje z wieloma wybitnymi ludźmi zaangażowanymi w sport w Polsce oraz w Niemczech. Czerpie inspiracje oraz zdobywa wiedzę w zakresie odżywiania i treningów od takich osobistości jak Paweł Filleborn, Piotr Głuchowski, Pit Trenz oraz wielu innych.

RECEPCJA

Dorota Julke

Jest z państwem od pierwszego dnia istnienia naszego klubu.Dba o sprawy organizacyjne klubu oraz o dobre samopoczucie naszych klientów.Skończyła wizaż i stylizację oraz fotografię reklamową. Poza pracą uwielbia spędzać aktywnie czas ze swoją córcią, a swój czas dla siebie poświęca bieganiu, bez którego nie potrafi już żyć.
 
Jej motto: " Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia." 

Natalia Rekowska 

Pracuje jako recepcjonistka Ebrogym w Tczewie. Ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna. Miła atmosfera w pracy sprawia jej wiele radości jak również kontakt z ludźmi. Lubi aktywnie spędzać czas, ulubionym sportem jest siatkówka, wolny czas poświęca m.in. treningom na siłowni.

Bożena Gdaniec

Od niedawna pracuje w recepcji naszego klubu.  Skończyła hotelarstwo co zrodziło  w niej zamiłowanie do podróży. Rolki, rower i piesze wędrówki to aktywności, które lubi najbardziej. Jak sama mówi,  zdrowy  styl życia, regularny trening i zbilansowane posiłki  to dokładnie to - co oglądam każdego dnia zza lady recepcji ☺ 
Jej uśmiech i pozytywna energia udziela się wszystkim naszym Klubowiczom.

TRENERZY

LESZEK JASIŃSKI

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jeszcze w trakcie studiów wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie przez wielu lat był trenerem personalnym, układał diety oraz prowadził zajęcia grupowe: Thump Boxing, Kettlebells, Suspension Trening, Indoor Cycling. Ogromna wiedza i doświadczenie poparte najlepszymi w Europie certyfikatami ale przede wszystkim setki zadowolonych osiągających efekty klientów są jego wizytówką. Wprost zaraża aktywnym i zdrowym stylem życia, który jest jego pasją. Leszek jest skutecznym, doświadczonym i wymagającym trenerem, który jak po sznurku poprowadzi każdego do wymarzonych rezultatów.

Emil Tarkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gdansku.Zawsze z wielkim zapałem staram się, aby każdy z moich podopiecznych mógł w łatwy i prosty sposób osiągnąć swój wymarzony cel. Praca instruktora daje mi wiele satysfakcji i mobilizuje do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy na temat metod treningowych i dietetyki.Bardzo lubię się śmiać i uważam, że dobra atmosfera i pozytywne fluidy to dodatkowa dawka energii potrzebna nie tylko na siłowni, ale i w życiu codziennym. 

Michał Oczko

Absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – kierunek wychowanie fizyczne. Swoją wiedzę z zakresu kultury fizycznej i sportu pogłębiał uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoleniach m.in „Nowoczesny trening motoryczny w grach zespołowych” - AWF Katowice, „Medyczny Trening Terapeutyczny”, „Trening Funkcjonalny w sporcie i rehabilitacji” BMK Wrocław, ”Żywienie i Suplementacja w Sporcie” – Dr Dariusz Szukała Pamiętajmy,że najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą! 

INSTRUKORZY FITNESS

Justyna Chrzanowska (Julka)

Instruktorka rekreacji ruchowej Fitness-nowoczesne formy gimnastyki, z zawodu mgr Fizjoterapii. Stale uczestnicząc w międzynarodowych konwencjach, szkoleniach i warsztatach systematycznie podnosi swoje umiejętności. Z klubem Ebro Gym związana od początku. Uwielbia pracę z ludźmi, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na dobrą zabawę, pamiętając jednocześnie o prawidłowej technice przekładającej się na bezpieczeństwo i jak najszybsze efekty wykonywanych ćwiczeń.

Maisa Shahd

Założycielka szkoły; członkini International Dance Council CID Unesco; instruktor taneczny z uprawnieniami Ministra Sportu i Edukacji, doświadczona tancerka sceniczna; By móc nauczyć się swojej miłości tańca orientalnego w czasie studiów jako jedna z pierwszych polskich tancerek rozpoczęła naukę w Kairze mieszkając w domu Hassana Khalila, guru tańca orientalnego.Jednocześnie  kunszt taneczny systematycznie doskonaliła u największych gwiazd i najlepszych egipskich instruktorów.

Najważniejsza jest dla niej pasja i miłość do tańca, które sprawiają, że taniec jest nią a ona jest tańcem…

Joanna Wilczarska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Swoja przygodę z fitnessem rozpoczęła w Trójmiejskich Klubach. Prowadzi zajęcia tbc, bs, abt, step, fitball, easyball, płaski brzuch, stretching i ciągle poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych szkoleniach i konwencjach fitness. Ostatnio zafascynowała się Treningiem Funkcjonalnym. Ukończyła szkolenia z I i II stopnia i uczestniczy w kolejnych warsztatach. Dużą wagę przywiązuje do poprawnej techniki oraz bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń.

Martyna Niespodzińska

Instruktor Pilates, treningu funkcjonalnego oraz Fitness. Od wielu lat jestem pasjonatką aktywnego i zdrowego trybu życia, jednak wiedzę na temat prawidłowego rozwoju i pracy ciała nabywam dopiero od momentu stania się instruktorem. Biorę udział w wielu szkoleniach i konwencjach, jednak przygoda z Pilates dostarcza mi czegoś zupełnie odmiennego -czucie harmonii ciała i umysłu. Mam ogromną radość, ale przede wszystkim satysfakcję z pracy z ludźmi, ponieważ przyczyniam się do poprawy ich zdrowia oraz lepszego poznania siebie!

Uwielbiam: się uśmiechać i dzielić pozytywną energią, wieczorami grać na pianinie, pracować, podróżować autostopem, jeść..!:)

Martyna Winkelmann

Dyplomowana instruktorka fitness i stretching. Z tańcem związana ok.3 lata. Swoją historię z tańcem zaczęła od zajęć z hip hopu, kilka miesięcy później zaczęła przygodę z formacją street dance'ową Edit Crew w Gdańsku. Jednak prawdziwą miłość do tańca zrodziła się u Martyny po warsztatach dancehall'owych z dancehall queen Shisha i Aaxx. Od tamtego czasu rozwija swój warsztat w tym stylu tanecznym, zakochana zarówno w samym tańcu jak i całej kulturze Jamajki. Uczestniczyła  w warsztatach m.in. z
Shishą, Aaxxią, Fraules, Ayą, Tweet Boogie, Sonią S. czy Rodrigue Dibakoro

PIOTR PAWŁOWSKI

Z wykształcenia fizjoterapeuta i nauczyciel wychowania fizycznego. Od 20 już lat pasjonat fitness, wcześniej przez lata czynny zawodnik i trener kick-boxingu i taekwondo. Jest posiadaczem tytułu Master APF Instructor – najwyższego wyróżnienia w polskim fitnessie. Szkoleniowiec, prezenter, współzałożyciel Szkoły fitness – Masters. Treningi na siłowni jak i każde zajęcia są dla niego ogromna radością, którą przekazuje wszystkim ćwiczącym.  Uwielbia pracę z ludźmi. Każda forma zajęć z Piotrem to dużo frajdy, pozytywnej energii, ale też prawdziwe wyzwanie dla ćwiczących, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowotny wpływ ćwiczeń na organizm.

Dawid Tarkowski

Instruktor sportów siłowych o specjalności Kulturystyka i Fitness. Dzięki ciągłej aktywności stale poszerzam swoją wiedzę na temat zasad treningu, suplementacji i dietetyki. Moim celem jest praca z ludźmi aby mogli osiągnąć jak najlepszą sylwetkę, kondycję fizyczną i zdrowie. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie w pracy z każdym podopiecznym oraz uśmiech to gwarancja satysfakcji i pełnego zadowolenia.

TRENERZY WSPÓŁPRACUJĄCY

Tomasz Binkowski

Licencjonowany trener o szerokiej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem. Mistrz Polski i sędzia klasy narodowej w kulturystyce WBBF oraz WPF , 

Jego mocną stroną jest trening siłowy oraz trening funkcjonalny ukierunkowany pod wydolność organizmu.

Jeśli jesteś osobą zdeterminowaną , przygotowaną na diametralną zmianę swojej sylwetki to zapraszamy do współpracy z Tomkiem