Kadra

 

Jakub Kukuła (właściciel)

Instruktor Fitness B-Lizenz (Niemcy). Licencjonowany trener i sędzia Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Od lat związany zawodowo i prywatnie z kulturystyką. Zdobywca pierwszego miejsca - Debiuty PZKFiTS w Kulturystyce w 2011 roku w kategorii 90+. Współpracuje z wieloma wybitnymi ludźmi zaangażowanymi w sport w Polsce oraz w Niemczech. Czerpie inspiracje oraz zdobywa wiedzę w zakresie odżywiania i treningów od takich osobistości jak Paweł Filleborn, Piotr Głuchowski, Pit Trenz oraz wielu innych.

 

Jakub Pestka

Instruktor Kulturystyki. Ukończył Ratownictwo Medyczne. Specjalista w dziedzinie suplementacji i żywienia. Od 3 lat aktywny zawodnik Kulturystyki i kilkakrotny medalista Mistrzostw Polski. Dzięki czynnemu udziałowi w zawodach ciągle poszerza swoją wiedzę na temat zasad treningu, suplementacji i diety.

 

Justyna Chrzanowska (Julka)

Instruktorka rekreacji ruchowej Fitness-nowoczesne formy gimnastyki, z zawodu mgr Fizjoterapii. Stale uczestnicząc w międzynarodowych konwencjach, szkoleniach i warsztatach systematycznie podnosi swoje umiejętności. Z klubem Ebro Gym związana od początku. Uwielbia pracę z ludźmi, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na dobrą zabawę, pamiętając jednocześnie o prawidłowej technice przekładającej się na bezpieczeństwo i jak najszybsze efekty wykonywanych ćwiczeń.

Joanna Wilczarska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Swoja przygodę z fitnessem rozpoczęła w Trójmiejskich Klubach. Prowadzi zajęcia tbc, bs, abt, step, fitball, easyball, płaski brzuch, stretching i ciągle poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych szkoleniach i konwencjach fitness. Ostatnio zafascynowała się Treningiem Funkcjonalnym. Ukończyła szkolenia z I i II stopnia i uczestniczy w kolejnych warsztatach. Dużą wagę przywiązuje do poprawnej techniki oraz bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń.

Karolina Klinowska

obsługuję Państwa w naszych dwóch klubach - w Tczewie oraz Starogardzie. Dba o sprawy organizacyjne klubu oraz o dobre samopoczucie naszych klientów. Jest studentką pedagogiki wczesnoszkolnej. Praca z ludźmi daje jej radość oraz satysfakcje. Swoj wolny czas lubi spędzać aktywnie na siłowni lub jeżdząc na rowerze.
Jej motto to : jeśli życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę :)

 Dorota Julke

Michał Oczko
Natalia Rekowska